Objavte svet kreatívnych fasád s omietkami StoSignature

Inšpirujte sa kolekciou kreatívnych omietok StoSignature ´22 a zanechajte na fasáde svoj jedinenčý architektonický podpis

Preskúmať kreatívne povrchyStiahnuť katalóg kreatívnych omietok

Objavte svet kreatívnych fasád s omietkami StoSignature

Preskúmajte kolekciu oblúbených kreatívnych omietok

Vďaka systému kreatívnych omietok StoSignature môžete zanechať na fasáde svoj jedinečný architektonický podpis a vytvoriť jedinečnú omietkovú štruktúru.

Aby ste nemuseli chodiť po inšpiráciu ďaleko, pripravili sme pre vás koleciu StoSignature ´22 s výberom tých najobľúbenejších kreatívnych povrchov od lokálnych i svetových architektov.


Nekonečné možnosti finálneho stvárnenia fasády

Kreatívne omietky StoSignature sa neobmedzujú len na jednu kolekciu povrchov. StoSignature je názov pre ucelený modulárny systém spoločnosti Sto, svetového lídra vo fasádach, vďaka ktorému je možné dosiahnuť prakticky nekonečné možnosti finálneho stvárnenia fasád a interiérov prostredníctvom širokého spektra kombinácií štruktúr, dizajnových efektov či aplikačných technik.

Kreatívne omietky StoSignature je možné aplikovať na kontaktné aj prevetrávané fasádne systémy spoločnosti Sto. Vďaka svojej variabilite umožňujú každému architektovi zanechať na fasáde svoj jedinenčný podpis.


Kontaktujte nás

Stiahnite si náš katalóg s kolekciou kreatívnych povrchov StoSignature ´22 alebo sa obráďte na náš tím odborných poradcov, ktorí vám veľmi radi pomôžu s hľadaním vhodného fasádneho riešenia, zabezpečením vzoriek materiálov či spracovaním technických detailov pre vaše súčasné a budúce projekty.